سرور مجازی ارزان

سرور مجازی ارزان با سخت افزار قدرتمند

با خرید سرور مجازی ارزان وی‌پی‌اس مارکت، با قیمتی مقرون به صرفه از به‌روزترین سخت افزار سرور به بهترین عملکرد و کیفیتی مثال زدنی برخوردار شوید. خرید vps ارزان به افزادی توصیه می‌شود که می‌خواهند با بودجه‌ای محدود از سروری با کیفیت استفاده کنند.

چرا سرور مجازی ارزان vpsmarket

سرور مجازی ارزان وی‌پی‌اس مارکت، یک انتخاب بسیار مناسب برای میزبانی سایت‌هایی با ترافیک متوسط است. وی‌پی‌اس‌های ارزان قیمت ما از بهترین سخت‌افزار، آپتایم بالا، آی‌پی ثابت، دسترسی روت و تمام مزایای سرورهای دیگر بهره‌مند می‌شوند و تنها تفاوت آن‌ها در میزان منابع سخت افزاری آن‌هاست. شما می‌توانید بسته به نیاز خود هر یک از سیستم‌عامل‌های ویندوز یا لینوکس را نصب نمایید. هم‌چنین در صورتی که هنگام کار با سرور مجازی لینوکس یا ویندوز خود به هر مشکلی بر خوردید، می‌توانید با کارشناسان ما در وی‌پی‌اس مارکت تماس بگیرید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

VPS-۲E
۲۳۹
هـــــزار
تومان
VPS-۴E
۲۷۳
هـــــزار
تومان
VPS-۸E
۴۶۳
هـــــزار
تومان
VPS-۱۶E
۸۹۳​
هـــــزار
تومان
VPS-۳۲E
۲,۰۳۳​
هـــــزار
تومان
نام پلن
CPU
رم (RAM)
پهنای باند
هارد
ترافیک
قیمت
VPS-۲E
۱ هسته
۲ گیگ
۱ گیگابیت
۲۵ گیگابایت SSD
۵۰۰ گیگابایت
۲۳۹
هزار تومان / ماهانه
VPS-۴E
۲ هسته
۴ گیگ
۱ گیگابیت
۳۰ گیگابایت SSD
۱ ترابایت
۲۷۳
هزار تومان / ماهانه
VPS-۸E
۴ هسته
۸ گیگ
۱ گیگابیت
۳۵ گیگابایت SSD
۵ ترابایت
۴۶۳
هزار تومان / ماهانه
VPS-۱۶E
۴ هسته
۱۶ گیگ
۱ گیگابیت
۴۰ گیگابایت SSD
۱۰ ترابایت
۸۹۳
هزار تومان / ماهانه
VPS-۳۲E
۸ هسته
۳۲ گیگ
۱ گیگابیت
۲۴۰ گیگابایت SSD
۲۰ ترابایت
۲,۰۳۳
هزار تومان / ماهانه

پرداخت ماهیانه

قابلیت پرداخت ماهانه و سالانه

منابع ۱۰۰٪ اختصاصی

منابع اختصاصی و شخصی

امنیت بالا با فایروال

امنیت بالا بدون نفوذپذیری

پایداری بالا

شتاب و پایداری بالای سرورها

مزایای خرید vps ارزان از وی‌پی‌اس مارکت

سرور ارزان چه ویژگی ها و امکاناتی را دارد؟

دسترسی root یا ادمین

ارائه تمامی سرورهای مجازی با دسترسی کامل روت و ادمین

Ip ثابت

برخورداری از آی‌پی ثابت و اختصاصی با لوکیشن ۱۰۰٪ واقعی

پینگ پایین

برخورداری از پینگ پایین و بالاترین سرعت

تنوع لوکیشن ها

ارائه سرور در ۱۰ لوکیشن از معتبرترین دیتاسنترها

سیستم عامل دلخواه

امکان نصب سیستم عامل لینوکس یا ویندوز بسته به نیاز شما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته

کاربردهای vps ارزان

سرور مجازی ارزان در واقع یک ماشین مجازی روی یک سرور فیزیکی است که تکنولوژی مجازی سازی از آن جدا شده است. استفاده از سرور مجازی ارزان VPSMarket برای کسب‌و‌کارهایی کاربرد دارد که در حال رشد هستند و در حال حاضر از ترافیک متوسطی برخوردارند. برای یک سایت با ترافیک متوسط، یک سرور با منابع کم‌تر می‌تواند گزینه مناسبی باشد و نیازی به هزینه بیش‌تر برای سروری با منابع زیاد نیست. سرورهای اقتصادی VPSMarket یک راه‌حل مقرون‌به‌صرفه برای افراد و کسب‌و‌کارهایی است که می‌خواهند علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها به یک سرویس با کیفیت و مقیاس‌پذیر دسترسی داشته باشند.

برخی از کاربردهای دیگر این سرورهای مجازی شامل مواردی نظیر میزبانی فروشگاه‌های تجارت الکترونیک با حجم کاربران متوسط، طراحی و توسعه پروژه‌های کوچک تا متوسط و محیط تست می‌شود.

کاربردهای vps

چرا خرید خرید وی پی اس ارزان؟

خرید وی‌پی‌اس ارزان می‌تواند از بسیاری ابعاد برای کسب‌و‌کار شما بهترین انتخاب باشد. سرورهای اقتصادی ما همان‌طور که از نام آن‌ها پیداست از قیمت بسیار پایینی برخوردارند و برای کسب‌و‌کارهایی با بودجه محدود مناسب هستند. هم‌چنین از مقیاس‌پذیری بالایی برخوردارند، به این معنی که افراد و مشاغل می‌توانند با توجه به نیاز فعلی خود نسبت به خرید VPS ارزان اقدام نمایند و در آینده در صورت نیاز آن را به پلن سروری با منابع بیش‌تر ارتقا دهند. 

سرورهای مجازی ارزان VPSMarket از نظر کیفیت و پشتیبانی هیچ تفاوتی با پلن‌های دیگر ندارند و ارز بهترین و به‌روزترین منابع سخت افزاری برخوردارند. هم‌چنین از پشتیبانی خوبی برخوردار بوده و کارشناسان ما در VPSMarket آماده هستند تا در صورت هرگونه مشکل در کار با سرور شما را راهنمایی کنند. 

سرور مجازی ارزان ایران

سرورهای مجازی ارزان وی‌پی‌اس مارکت در لوکیشن‌های مختلفی ارائه می‌شود. یکی از بهترین و شاید ارزان قیمت‌ترین گزینه‌هایی که می‌توانید برای کسب‌و‌کار خود انتخاب کنید سرور مجازی ایران است. سرور مجازی ارزان ایران VPSMarket در دیتاسنترهای معتبر داخل ایران و با استانداردهای به روز سخت افزاری ارائه می‌شود. با خریداری سرور مجازی ایران یک IP ثابت و اختصاصی ایران به سرور شما اختصاص می‌یابد. هم‌چنین می‌توانید بسته به نیاز خود هر یک از سیستم عامل‌های ویندوز و لینوکس را بر روی آن نصب نمایید. 

سرور مجازی ارزان ایران برای میزبانی سایت کسب‌و‌کارهای داخلی، ثبت نام خودرو و برگزاری کلاس‌های آنلاین با تعداد کاربران پایین تا متوسط انتخاب بسیار مناسبی به شمار می‌رود. 

سرور مجازی ارزان خارج

سرور مجازی ارزان خارج

سرور مجازی ارزان خارج وی‌پی‌اس مارکت، از ۹ لوکیشن متنوع و محبوب شامل کانادا، آلمان، هلند، فنلاند، فرانسه، انگلیس، آمریکا، ترکیه و امارات ارائه می‌شود. سرورهای ارزان خارجی VPSMarket درست مانند سایر پلن‌های آن در بهترین و به‌روزترین دیتاسنترهای این کشورها با منابع قدرتمند سخت افزاری میزبانی می‌شوند و از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

با خرید سرور مجازی ارزان خارج VPSMarket از یک IP ثابت و اختصاصی از لوکیشن خریداری شده برخوردار می‌شوید. هم‌چنین می‌توانید هر یک از سیستم عامل‌های لینوکس و ویندوز را با توجه به کاری که می‌خواهید انجام دهید بر روی آن نصب نمایید.

سرور مجازی ارزان خارجی وی‌پی‌اس مارکت برای کاربردهایی نظیر میزبانی سایت با ترافیک متوسط، استفاده از حساب‌های بانکی بین‌المللی، گرفتن وقت سفارت و مواردی از این دست انتخاب بسیار مناسبی است.

vps ارزان لینوکس

با سرور vps ارزان لینوکس، با کم‌ترین هزینه از یک سرویس میزبانی با کیفیت بهره‌مند شوید. پلن‌های سرور مجازی ارزان ما برای پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازهای کاربران طراحی شده‌اند و یک بستر پایدار و امن برای میزبانی برنامه‌ها، وب‌اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های شما محسوب می‌شوند. 

با خرید سرور مجازی اقتصادی لینوکس، می‌توانید هر یک از توزیع‌های لینوکس مورد نظر خود مانند توزیع‌های اوبونتو، CentOS،‌ فدورا، دبیان، آلمالینوکس و غیره را بر روی سرور خود نصب و پیکربندی کنید. 

از اصلی‌ترین کاربردهای vps ارزان لینوکس، می‌توان به راه‌اندازی سرور گیت برای توسعه و تست کدهای نرم افزار و یا بعنوان سرویس میزبانی وب‌سایت‌هایی با ترافیک کم یا متوسط اشاره کرد. هم‌چنین سرورهای لینوکس ما از دسترسی روت برخوردار هستند.

vps ارزان ویندوز

vps ارزان ویندوز

سرور مجازی ویندوز در واقع یک ماشین مجازی است که از یکی از نسخه‌های ویندوز سرور به عنوان سیستم عامل خود استفاده می‌کند. شما می‌توانید پس از خرید این سرویس، می‌توانید هر یک از نسخه‌های ویندوز مورد نظر خود مانند ویندوز سرور 2008، 2012، 2016 یا 2019 را بر روی آن نصب و پیکربندی کنید. 

محیط سرور مجازی ویندوز کاملا مشابه محیط سیستم عامل ویندوز  است و به دلیل برخوردار بودن از یک محیط کاربری گرافیکی برای طیف وسیعی از کاربران مناسب است و مانند سرور لینوکس به دانش فنی چندانی نیاز ندارد. 

از سرورهای ویندوزی می‌توان برای وب‌سایت و برنامه‌های توسعه داده شده با فناوری‌های وابسته به مایکروسافت و فعالیت‌هایی نظیر ترید، فریلنسری،  ثبت نام آزمون‌های بین‌المللی و گرفتن وقت سفارت استفاده کرد.

پشتیبانی 24 ساعته و سریع

پشتیبانی وی پی اس مارکت همیشه و همه زمان در کنار شما خواهد بود! منتظر پیغام های شما هستیم...

پاسخ به سوالاتی که ممکن است هنگام خرید سرور مجازی ارزان برای شما پیش آمده باشد.

سوالات متداول

پلن‌های vps ارزان ما نیز از بهترین منابع سخت افزاری بهره می‌برند و تنها تفاوت این پلن‌ها با پلن‌های دیگر، تنها در میزان منابع تخصیص یافته به آن‌هاست.

خیر، تمامی پلن‌های vps ارزان قیمت نیز از بالاترین کیفیت، آی‌پی ثابت، منابع ایزوله و آپتایم بالا برخوردار هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند.

از متداول‌ترین کاربردهای وی پی اس ارزان می‌توان به میزبانی سایت‌هایی با ترافیک متوسط، توسعه و تست کدهای برنامه نویسی و استفاده به عنوان فضای ذخیره سازی ابری اشاره کرد.

بله، شما می‌توانید با توجه به بودجه و نیاز خود یکی از پلن‌های وی پی اس ارزان را انتخاب کنید و پس از مدتی منابع سخت افزاری آن را به دلخواه ارتقا دهید.

بله، سرویس‌های سرور مجازی ارزان ما نیز درست مانند سرویس‌های دیگر از پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته برخوردار هستند و می‌توانید در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در رابطه با سرور از کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

پس از این که سرویس مورد نظر خود را خریداری و فرایندهای احراز هویت را تکمیل کردید، سرور شما در کم‌ترین زمان ممکن آماده و به شما تحویل می‌شود. می‌توانید در رابطه با زمان دقیق‌تر تحویل سرور از مشاوران ما در وی‌پی‌اس‌ مارکت راهنمایی بگیرید.

برای متصل شدن به سرور مجازی ارزان ویندوز از طریق کامپیوتر، نیاز است از نرم افزار Remote Desktop Protocol استفاده کرده و در صورت نیاز به اتصال با استفاده از گوشی موبایل نیز می‌توانید با نصب اپلیکیشن RD Client این کار را انجام دهید. این نرم افزار هم برای اندروید و هم iOS قابل در دسترس است.
علاوه بر این برای اتصال به سرور ارزان لینوکس نیز می‌توانید از طریق کلید SSH اقدام کنید.

 امکان نصب انواع نسخه‌های سیستم عامل ویندوز مانند ویندوز سرور 2012، 2016، 2019 و 2022 و توزیع‌های مختلف لینوکس مانند لینوکس اوبونتو، دبیان، CentOS، آرچ لینوکس، آلمالینوکس و غیره روی تمامی سرورهای ارزان وی‌پی‌اس مارکت وجود دارد.

انتخاب سیستم عامل به نیاز و هدف شما از استفاده از سرور بستگی دارد. برای مثال برای کارهایی مثل ترید بهتر است از سرور مجازی ویندوز استفاده کنید. هم‌چنین برای میزبانی سایت‌هایی که با زبان‌هایی نظیر php، python و … توسعه داده شده‌اند بهتر است از سرور مجازی لینوکس و برای سایت‌هایی که با تکنولوژی‌های وابسته به مایکروسافت مثل ASP.Net توسعه داده شده‌اند از سرور مجازی ویندوز استفاده کنید.

پلن مناسب شما نیز با کاری که می‌خواهید با استفاده از سرور انجام دهید ارتباط مستقیم دارد. اگر مطمئن نیستید که دقیقا کدام یک از پلن‌های vps ارزان برای کسب‌و‌کار شما مناسب‌تر است، با کارشناسان ما در  vpsmarket با شماره ۹۱۰۰۷۵۰۱ - ۰۲۱ تماس بگیرید.

بله، اگر سایت شما به تازگی شروع به رشد کرده و هنوز نیازی به منابع سخت افزاری خیلی بالا ندارید، می‌توانید یکی از گزینه‌های سرور مجازی ارزان و اقتصادی را برای میزبانی انتخاب کنید و در آینده با توسعه آن، سرور را ارتقا دهید.

بله، تمامی سرورهای وی‌پی‌اس مارکت از جمله سرور مجازی ارزان، با آی‌پی ثابت و اختصاصی ارائه می‌شوند.

بله، سرور مجازی ارزان در اختصاصی بودن منابع با سایر پلن‌ها تفاوتی ندارد. با خرید یک vps ارزان از وی‌پی‌اس مارکت یک سرور با منابع سخت افزاری کاملا ایزوله و اختصاصی برخوردار می‌شوید.

تفاوت اصلی میزبانی هاست اشتراکی و سرور مجازی ارزان در میزان منابع، اختصاصی بودن منابع و سطوح دسترسی شما به محیط سرور است.
در میزبانی اشتراکی منابع سرور مانند پردازنده، رم و فضای ذخیره سازی میان چندین وب‌سایت به اشتراک گذاشته می‌شود و ممکن است این موضوع بر عملکرد سایت شما تاثیر منفی بگذارد اما در یک سرور مجازی تمامی منابع سرور تنها در اختیار خودتان است.
هم‌چنین با استفاده از یک هاست اشتراکی کنترل محدودی بر تنظیمات سرور خواهید داشت اما با یک سرور مجازی از دسترسی روت و ادمین برخوردار خواهید بود و می‌توانید برنامه‌های مورد نظر خود را نصب کنید و تنظیمات دلخواه خود را در سرور انجام دهید.